Молодіжна рада відзначила п'ятиріччя своєї діяльності
10 грудня 2020 17:03 Місто
Молодіжна рада відзначила п'ятиріччя своєї діяльності Друга сесія Молодіжної ради при Харківському міському голові ІІІ скликання відбулася сьогодні, 10 грудня.

Захід був присвячений п'ятиріччю діяльності ради та підбиттю підсумків її роботи в році, що минає.

Як повідомив заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, за п'ять років Молодіжна рада організувала сотні заходів і реалізувала чимало проєктів.

«Коли створювалася ця рада, то ми розраховували, що вона стане певним стартовим майданчиком у підготовці кадрів для виконавчих структур міськради, помічників депутатів, керівників різних рівнів тощо. І багато хто вже дійсно працює в наших департаментах, тому що талановитої молоді у нас досить багато, яка дуже активна і хоче реалізувати свої ідеї на благо міста», - зазначив Костянтин Лобойченко.

Також він повідомив, що наступного року Харків має намір взяти участь у конкурсі «Молодіжна столиця Європи».

Під час сесії керівники постійних комісій Молодіжної ради та її виконавчих органів представили кращі проєкти, які були розпочаті або реалізовані в 2020 році. Серед них - онлайн-сервіс для підприємців «To be», екологічний простір «Eco City Space», реформа студентського самоврядування, заходи з працевлаштування, обміну досвідом із зарубіжними партнерами тощо.

Голова Молодіжної ради при Харківському міському голові Дмитро Давідьянц підкреслив, що основне завдання в їхній роботі - об'єднати активну молодь, адже в Харкові проживає понад 400 тис. молодих людей.

«У нас зібрана команда, яка хоче розвиватися сама і розвивати місто. Вони дуже активні, ніколи не сидять на місці, а навпаки - відвідують якісь нові курси, прокачують навички, впроваджують нові проєкти. Ми хочемо стати голосом молоді, майданчиком, який дає можливість реалізувати себе і втілити в життя свої ідеї», - зазначив Дмитро Давідьянц.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини