Муніципальна галерея запустила благодійний NFT-проєкт
07 вересня 2022 08:53 Культура
Муніципальна галерея запустила благодійний NFT-проєкт Харківська муніципальна галерея запустила міжнародний благодійний NFT-проєкт «CityX».

Як повідомили у Департаменті культури, «CityX» є цифровою пам'яткою, створеною на честь унікальної колекції мистецтва міста-героя Харкова. Проєкт ініційовано американськими партнерами за підтримки  NFT-агенції із Тбілісі (Грузія) та спрямовано на відновлення постраждалої за час воєнних дій архітектури Харкова, а також на підтримку харківських художників, їхніх сімей та галерей. Колекцію можна побачити у соціальних мережах галереї.

«З української сторони співорганізаторами «CityX» стали  Муніципальна галерея та галерея сучасного мистецтва «VOVATANYA». Цей проєкт допоможе не тільки популяризувати харківський авангард на увесь світ, а ще й зберегти фізичні колекції Муніципальної галереї», - повідомили у департаменті.   

Також там зазначили, що проєкт продовжує та розвиває у цифровому просторі досягнення проєкту «Місто ХА. Харків Авангардний», який у 2017 році з великим успіхом було презентовано у Національному художньому музеї в Києві. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини