На бульварі Юр'єва триває благоустрій території
28 липня 2021 16:34 ЖКГ
На бульварі Юр'єва триває благоустрій території Ремонтні роботи і роботи з благоустрою проводяться у парках та на прибудинкових територіях Немишлянського району.

Так, зараз тривають активні роботи з відновлення елементів благоустрою на території зеленої зони вздовж бульвару Юр'єва. За словами заступника Харківського міського голови - директора Департаменту житлово-комунального господарства Семена Сироти, після масштабного ремонту на території встановлять сміттєві контейнери, паркові лавочки декількох видів. Також обладнають дитячі майданчики, велопаркування, інформаційні стенди, огорожу і встановлять електроосвітлення.

Крім того, у Немишлянському районі провели капітальний ремонт внутрішньоквартальної дороги і тротуарів у дворах житлових будинків по вул. Танкопія, 7, 7/1, 7/2.

Нагадаємо, першу частину бульвару Юр'єва з найбільшим в країні урбан-парком відкрили після реконструкції в жовтні 2020 року. Там облаштували нові алеї, встановили дитячий ігровий майданчик, лавки для відпочинку та запустили фонтан з підсвічуванням у вечірній час. Надалі планувалося відремонтувати пішохідну дорогу уздовж магазинів  і повністю завершити комплексний благоустрій бульвару.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини