На дитячому «Металісті» будуть кращі футбольні поля
19 червня 2021 13:08 Місто
На дитячому «Металісті» будуть кращі футбольні поля На території дитячої футбольної академії «Металіст» облаштують кращі в Україні поля європейського класу.

Про це сьогодні, 19 червня, під час відвідування стадіону «Металіст» та дитячої академії повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, зараз для цього ведуться підготовчі та організаційні роботи.

«Харків'яни не повинні виїжджати. Потрібно створити комфортні умови для тренувань дітей, щоб вони росли, ставали професіоналами і грали за ФК «Металіст». Таке завдання стоїть перед менеджментом, і таке завдання поставили ми перед собою з Олександром Владленовичем Ярославським», - зазначив Ігор Терехов.

Як повідомив Олександр Ярославський, на території академії розташовано 14 полів, які він свого часу створив. Тепер, за умовами інвестиційного договору, бізнесмен повинен їх відновити і експлуатувати протягом 20 років. Завершити будівництво планується до листопада.

«Відновлення 14 полів орієнтовно коштуватиме понад 50 млн грн. Це не тільки поля, а й електронна система, і новітнє освітлення. На великому полі висота ворсинок трави складатиме 60 мм, а на інших - 40 мм», - розповів Олександр Ярославський.

Також він зазначив, що в цілому в ФК «Металіст» необхідно вкладати точно більше 5 млн дол. в рік, щоб команда грала в єврокубках.

Крім того, Ігор Терехов і Олександр Ярославський повідомили, що ще вирішуються майнові питання. У 2016 році база, підтрибунні приміщення і будівля футбольної академії «Металіст» без полів були спецконфісковані, але не оформлені, як було потрібно, на держпідприємство «Харків Арена». Тому всі ці роки об'єкти не мали власника. Тепер власність необхідно структурувати, оформити на ДП і передати на баланс міста для фінансування та відновлення спортивних об'єктів.

Ігор Терехов зазначив, що ведеться щоденна робота, щоб розпорядженням Кабінету міністрів власність перейшла до харківської громади міста в найкоротші терміни.

1807 / 5000

Результаты перевода

Про це сьогодні, 19 червня, під час відвідин стадіону «Металіст» повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, зараз для цього ведуться підготовчі та організаційні роботи. «Харків'яни не повинні їхати. Потрібно створити комфортні умови для тренувань дітей, щоб вони росли, ставали професіоналами і грали за ФК «Металіст». Таке завдання стоїть перед менеджментом, і таке завдання поставили ми перед собою з Олександром Владленович Ярославським », - зазначив Ігор Терехов. Як повідомив Олександр Ярославський, на території академії розташовані 14 полів, які він свого часу створив. Тепер, за умовами інвестиційного договору, бізнесмен повинен їх відновити і експлуатувати протягом 20 років. Завершити будівництво планується до листопада. «Направлено відновлення 14 полів буде коштувати більше 50 млн грн. Це не тільки поля, а й електронна система, і новітнє освітлення. На великому полі висота ворсинок трави буде 60 мм, а на інших - 40 мм », - розповів Олександр Ярославський. Також він зазначив, що загалом планує вкладати в ФК «Металіст» точно більше 5 млн дол. В рік, щоб команда грала в єврокубках. Також Ігор Терехов та Олександр Ярославський повідомили, що ще вирішуються майнові питання. У 2016 році база, підтрибунні приміщення і будівля футбольної академії «Металіст» без полів були спецконфісковани, але не оформлені, як було потрібно, на держпідприємство «Харків Арена». Тому всі ці роки об'єкти не мали власника. Тепер необхідно структурувати власність, оформити на ДП і передати на баланс місту, для фінансування та відновлення спортивних об'єктів. Ігор Терехов зазначив, що ведеться щоденна робота, щоб розпорядженням Кабміну власність перейшла до харківської громади міста найкоротші терміни.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини