На фабриці-кухні дитячого харчування посилили заходи безпеки на час карантину
04 червня 2020 15:23 Суспільство
На фабриці-кухні дитячого харчування посилили заходи безпеки на час карантину КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» під час карантину і сьогодні продовжує працювати в звичайному режимі, але з посиленими заходами безпеки.

Як повідомила сьогодні, 4 червня, журналістам заступник директора з якості та безпеки підприємства Людмила Лобойко, в зв'язку з пандемією COVID-19 на фабриці-кухні був розроблений і прийнятий план щодо запобігання поширенню коронавірусу, збільшено кількість дезінфекційних заходів, а також здійснюється щоденний моніторинг стану здоров'я співробітників.

«Наше підприємство спрацювало дуже злагоджено в умовах карантину - не були закриті ні пункти видачі, ні скорочено кількість співробітників і режим робочого дня. Доставка продукції здійснювалася щодня і своєчасно. Після кожної зміни на підприємстві обробляються ділянки виробництва і всі автомобілі, які розвозять продукцію», - зазначила заступник директора.

Людмила Лобойко також додала, що за час карантину кількість покупців продукції фабрики-кухні скоротилася на 500 осіб і сьогодні налічує близько 9,3 тис. При цьому підприємство весь цей час продовжує працювати в колишньому режимі - щодня випускається до 10 тис. порцій продукції, безперебійно функціонують всі 96 роздавальних пунктів і повністю збережений штат співробітників.

«Сьогодні знайти якісний молочний або рослинного походження продукт дуже складно, тому попит на нашу продукцію буде завжди. І важливо, що ми не просто випускаємо продукти для дитячого прикорму, а те, що вони володіють лікувально-профілактичними властивостями - це група кисломолочної продукції, яка містить пробіотики, а це дітям просто необхідно для здоров'я та імунітету», - підкреслила заступник директора.

Нагадаємо, фабрика-кухня дитячого харчування працює в Харкові з 1999 року і є єдиним підприємством в Україні, що випускає дитяче харчування терміном придатності 24-48 годин. Всього асортимент фабрики налічує понад 35 видів молочної продукції, напоїв, киселів, фруктових і овочевих пюре.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини