На «Kharkiv Fashion» відбудеться дебют інклюзивного модельного агентства
03 жовтня 2019 10:29 Культура
На «Kharkiv Fashion» відбудеться дебют інклюзивного модельного агентства Випускники Школи моделей інклюзивної модельного агентства вперше вийдуть на подіум в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019».

За словами організаторів, спільно з українським дизайнером, учасником «Kharkiv Fashion Cluster» Олександром Бевзюком вони представлять колекцію одягу з джинсової тканини «Stay wild». До створення колекції підключилася також дизайнерка з Нікополя Ірина Ігнатова.

Як зазначила президент громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова, інклюзивні модельні покази - це європейський досвід Харкова в fashion-індустрії.

«Це буде презентація тих робіт, знань і навичок, які отримали учні школи моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства. Вони пройшли курс дефіле, фотопозування, навчилися театральній майстерності та візажу і тепер уже на професійному рівні готові виходити на подіум і представляти колекції відомих дизайнерів не тільки в Україні, а й у всій Європі», - зазначила Олена Шингарьова.

Начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська повідомила, що практично з моменту заснування «Kharkiv Fashion» у проєкт було включено інклюзивні покази.

«Наш проєкт несе суспільству дуже важливий посил: «мода доступна всім». Я рада, що після участі в проєкті утворилося інклюзивне модельне агентство, яке несе цей меседж всій Україні і показує, що це дійсно так», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Нагадаємо, презентація колекції Олександра Бевзюка спільно з учасниками інклюзивного модельного агентства відбудеться під час осіннього сезону «Kharkiv Fashion 2019», який відбудеться 11-12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля».

Нагадаємо, проєкт «Kharkiv Fashion» організований управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту з ініціативи Харківського кластера легкої промисловості та дизайну та під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини