На Харківщині за допомогою служби зайнятості знайшли роботу майже 3 тисячі переселенців
04 січня 2017 15:11 Суспільство
На Харківщині за допомогою служби зайнятості знайшли роботу майже 3 тисячі переселенців Понад 2,8 тис. внутрішньо переміщених осіб знайшли роботу за сприяння служби зайнятості Харківського регіону з початку проведення антитерористичної операції.

Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

За його словами, в основному, люди працевлаштовувалися на підприємства комунальної сфери, у навчальні заклади, заклади охорони здоров'я, на фермерські та сільськогосподарські підприємства, у лісгоспи, банківські установи. Послугами центрів зайнятості Харківщини скористалися майже 7,2 тис. внутрішньо переміщених осіб. «Їм надавалася допомога в самовизначенні і підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці», - зазначив директор ХОЦЗ.

Він також повідомив, що професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації пройшли 711 осіб, 190 безробітних отримали одноразову виплату допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності, понад 1,1 тис. людей взяли участь в громадських та інших видах тимчасових робіт, 245 переселенців були працевлаштовані з компенсацією роботодавцям витрат на оплату праці, 9 особам компенсовані витрати на проходження медогляду, 40 осіб працевлаштовані за рахунок виплати роботодавцям компенсації в розмірі єдиного соціального внеску.

Також Володимир Міненко зазначив, що для забезпечення внутрішньо переміщених осіб роботою Харківська служба зайнятості співпрацює з 17 волонтерськими організаціями та благодійними фондами. Так, наприкінці 2016 року спільно з громадською організацією «Всеукраїнська асоціація переселенців» було проведено ярмарок вакансій під гаслом «Створимо майбутнє разом». Вакансії пропонували представники 25 підприємств, установ та організацій. За пошуком роботи на ярмарок вакансій звернулися понад 650 осіб, 31 людина склала резюме, 58 учасників ярмарку пройшли психологічне тестування, 23 людини зацікавилися навчанням у Харківському центрі професійно-технічної освіти.

«Ми всіляко підтримуємо проекти громадських та волонтерських організацій, благодійних фондів, спрямованих на сприяння працевлаштуванню переселенців, зокрема, щодо отримання ними грошової допомоги від міжнародних і вітчизняних донорів для організації або відновлення підприємницької діяльності», - підкреслив директор Обласного центру зайнятості.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини