На «Харківських асамблеях» відбудеться серія майстер-класів та конкурс виконавців
23 вересня 2019 15:36 Культура
На «Харківських асамблеях» відбудеться серія майстер-класів та конкурс виконавців 26-й Міжнародний музичний фестиваль «Харківські асамблеї: противлення злу мистецтвом» включає серію освітніх заходів.

Про це сьогодні, 23 вересня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомила художній керівник фестивалю, ректор Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського Тетяна Вєркіна.

За її словами, у рамках фестивалю пройде серія майстер-класів та відкритих лекцій. Зокрема, музиканти з Іспанії та Угорщини 3, 4 і 5 жовтня проведуть уроки гри на гітарі. Крім того, пройде відкрита лекція «Котляревський і сучукрліт: точки дотику» та інтерактивна лекція-перформанс «Старосвітський бенкет за «Енеїдою» Котляревського».

Тетяна Вєркіна зазначила, що з 1 по 6 жовтня відбудеться IV Міжнародний конкурс музичного мистецтва для молодих виконавців і студентів. Цього року журі обере найкращих музикантів у категоріях «Кларнет», «Фагот» і «Гітара». За її словами, завдяки старанням молодих викладачів університету мистецтв, музичне змагання увійшло до Міжнародної асоціації конкурсів. 

Крім того, у рамках фестивалю 28 вересня відбудеться концерт кращих студентів вишу, які стали стипендіатами ротарі-клубів. «Вони вибирають кращих і підтримують їх стипендіями, завдяки яким студенти можуть взяти участь у конкурсах і фестивалях у різних країнах світу», - розповіла Тетяна Вєркіна.

Зазначимо, що 26-й Міжнародний музичний фестиваль «Харківські асамблеї» проходитиме з 27 вересня по 20 жовтня і присвячений творчості письменника і драматурга Івана Котляревського. З повною програмою заходів можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини