На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів
28 квітня 2018 16:34 Міжнародне співробітництво
На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів Заступник Харківського міського голови Костянтин Лобойченко сьогодні, 28 квітня, зустрівся з представниками делегацій міст-побратимів, які візьмуть участь у V Харківському Міжнародному марафоні.

Для участі в забігу до Харкова прибули спортсмени з чотирьох міст-побратимів, серед яких двоє представників з Цинциннаті (США), які вперше братимуть участь у забігу, п'ять спортсменів з Нюрнберга (ФРН), двоє учасників з Познані (Польща), двоє - з округу Штегліц-Целендорф міста Берліна - побратима Індустріального району Харкова, а також двоє з австрійського міста Граца.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса віце-мер привітав іноземних гостей.

«Ми дуже раді, що ви завітали до Харкова, і впевнені, що захочете сюди повернутися ще багато разів. Нам приємно, що ви берете участь у Харківському марафоні, в одному з наймасштабніших і кращих спортивних заходів нашої країни. Бажаємо вам спортивних успіхів!» - звернувся до гостей заступник міського голови.

В ході зустрічі Костянтин Лобойченко ознайомив іноземних гостей з досягненнями Харкова і спортивним життям міста, зокрема, розповів про такі масштабні спортивні заходи, як змагання з триатлону «Iron Way» та Велодень. «Велодень пройде в Харкові 20 травня, і ми всіх вас запрошуємо взяти в ньому участь. За масштабами цього заходу, а в ньому візьмуть участь понад 15 тисяч велосипедистів, Харків встановив практично всі національні рекорди. А Міжнародний марафон ми проводимо п'ятий рік поспіль, і з кожним роком намагаємося підвищити рівень цього заходу і зробити його ще краще. Упевнений, що ви отримаєте задоволення від участі в забігу», - зазначив віце-мер.

Іноземні гості подякували представникам міськради за запрошення взяти участь у забігу. Серед делегатів - представник марафонського клубу з Нюрнберга Крістоф Цітцманн, який буде бігти харківський марафон у ювілейний раз.

«Від імені нюрнберзької делегації ми хочемо висловити подяку за запрошення до Харкова і можливість взяти участь у марафоні. Я братиму участь у харківському забігу вп'яте, і в честь такої пам'ятної дати мені навіть видали спеціальний номер», - сказав Крістоф Цітцманн.

Також в числі іноземних гостей і екс-марафонець Йоганн Флух з міста Граца. Він розповів, що приїхав до Харкова не в якості спортсмена, а як тренер, який підготував до забігу на марафонську дистанцію свою землячку Корнелію Пфлегер.

«У молодості я брав активну участь у забігах, зокрема біг марафон у Відні, Нью-Йорку, Гавані, Римі та інших містах. Зараз, в силу віку, я треную марафонців, в тому числі готував спортсменів на Олімпійські ігри в Пекіні. Кращий результат спортсменів, яких я тренував, серед чоловіків - 42 км за 2 години 16 хвилин, серед жінок - 2 години 38 хвилин. Це були члени Олімпійської збірної Австрії. Я вдячний вам за запрошення представників міста Граца. На жаль, троє учасників делегації не змогли приїхати. Ми, зі свого боку, також хочемо запросити представників Харкова для участі в нашому марафоні, який проходитиме в Австрії в жовтні», - зазначив Йоганн Флух.

На завершення зустрічі віце-мер вручив представникам делегацій пам'ятні сувеніри.

Зазначимо, планується, що під час марафону Харків відвідають представники 25 країн світу, в тому числі спортсмени з Німеччини, Японії, Китаю, Кенії, Австралії та ін.

Нагадаємо, в неділю, 29 квітня, в місті пройде V Харківський Міжнародний марафон. Для участі в забігах зареєструвалися понад 10 тисяч учасників. Старт і фініш забігів відбудуться на пл. Свободи. Забіг на 4,2 км почнеться о 8:40, забіги на 10 км, 42 км і командні естафети - 2х21,1 км та 4х10,55 км - о 9:30.

Жителі і гості Харкова зможуть спостерігати за забігами Міжнародного марафону в прямому ефірі на офіційному сайті Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради та на телеканалі YouTube.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів
Друкувати
Останні новини