На Харківському шосе ремонтують водовід після обстрілу
11 серпня 2022 15:02 ЖКГ
На Харківському шосе ремонтують водовід після обстрілу Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району КП «Харківводоканал» усувають аварійну ситуацію на водоводі 400 мм на Харківському шосе, що виникла внаслідок прямого ворожого влучання.

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району Андрій Цілогородцев, учора районні бригади провели комплекс підготовчих заходів, а сьогодні розпочали перекладання зруйнованої ділянки трубопроводу холодного водопостачання на Харківському шосе.

«Ми знайшли можливість не припиняти водопостачання, аби харків'яни не відчували дискомфорту. Після завершення ремонтних робіт обов'язково впорядкуємо територію», - зазначив Андрій Цілогородцев.

Також він повідомив, що вчора ремонтники паралельно усунули ще два пошкодження: на пр. Людвіга Свободи ліквідували аварію на трубопроводі діаметром 1000 мм, а на вул. 23 Серпня відремонтували водовід діаметром 300 мм.

Загалом у середу бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» ліквідували 10 пошкоджень на трубопроводах та відремонтували 12 оглядових колодязів, а сьогодні розпочали усунення 15-ти аварійних ситуацій на водоводах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини