На об'єктах життєзабезпечення міста посилили охорону у зв'язку з можливими провокаціями
19 червня 2014 12:27
На об'єктах життєзабезпечення міста посилили охорону у зв'язку з можливими провокаціями Об'єкти життєзабезпечення міста Харкова знаходяться під посиленою охороною.
Про це сьогодні, 19 червня, на нараді за участю керівників комунальних підприємств міста і правоохоронців повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін. За його словами, таке доручення дав учора на засіданні виконкому міської ради Харківський міський голова Геннадій Кернес.

У ході наради Віктор Кітанін озвучив лист СБУ України про можливі спроби екстремістськи налаштованих осіб дестабілізувати роботу системи життєзабезпечення великих міст України. У зв'язку з цим Віктор Кітанін ще вчора підписав наказ про введення особливого положення на КП «Харківські теплові мережі» та КП «Харківводоканал».

Також він повідомив, що пильної уваги вимагають стратегічно важливі об'єкти системи життєзабезпечення КП «ХТМ» та КП «Харківводоканал» не тільки в місті Харкові, а й на території області.

У ході наради було вирішено посилити охорону об'єктів силами відомчої охорони, ввести постійне патрулювання територій, прилеглих до них. КП «Харківводоканал» було дано доручення цілодобово проводити аналіз якості питної води. Представники правоохоронних органів також висловили готовність у посиленні заходів безпеки на всіх вищеназваних об'єктах і в налагодженні чіткої координації дій на випадок можливих позаштатних ситуацій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини