На Олексіївці відкрили новий дитячий садок
18 жовтня 2021 17:42 Освіта
На Олексіївці відкрили новий дитячий садок Установу дошкільної освіти (ясла-садок) №436 відкрили сьогодні, 18 жовтня, на пр. Людвіга Свободи, 32-а.

Цей дитячий садок побудували у 1970 році, але через 27 років закрили через низьку відвідуваність, і його приміщення використовували інші установи.

У 2016 році частину будівлі передали районному управлінню освіти. Міська влада прийняла рішення відновити дитячий садок, і в цьому році за рахунок коштів бюджету територіальної громади там відремонтували приміщення для двох груп на першому поверсі, обладнали харчоблок, медпункт, пральню. Також виконали ремонт покрівлі, інженерних мереж і повністю замінили вікна на двох поверхах. Фасад будівлі утеплили і пофарбували, а у дворі встановили ігрові павільйони, дитячі майданчики для кожної з груп і облаштували територію.

Поки що дитячий садок зможе прийняти 40 вихованців. Там працюватимуть дві групи - для дітей 3-4 років (з 8:00 до 17:00), а також - 4-5 років (з 7:00 до 19:00).

У святковому відкритті дитячого садка взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що в місті продовжать розвивати систему дошкільної освіти й відкриватимуть нові дитячі садки, де діти виховуватимуться та розвиватимуться в сучасних і комфортних умовах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини