На Олексіївці відкрився після ремонту клуб зі східних єдиноборств
29 вересня 2014 17:47 Місто
На Олексіївці відкрився після ремонту клуб зі східних єдиноборств Клуб за місцем проживання з різних видів єдиноборств відкрили після капітального ремонту на Олексіївці (пр. Людвіка Свободи, 48-б). Приміщення повністю відремонтували, замінивши в ньому підлогу, стелю і стіни й встановивши панорамні вікна. Після капремонту пройшло два тижні, і заняття з вільної боротьби, тхеквондо, айкідо, тайського боксу, кікбоксингу, а також гімнастичні зали і аеробіку в ньому відвідує вже близько 300 чоловік. 

 

 

Як повідомила керівник гуртка з вільної боротьби Гаяне Григорян, вік відвідувачів клубу - від 4 до 23 років, всі вони розділені на 10 груп. Спортом тут займаються як школярі, так і студенти. Тренування з ними проводять професіонали з різних федерацій (вільної боротьби, тайського боксу). Заняття для молоді проводять безкоштовно. Клуб працює з 9:00 до 22:00. 

 

 

У свою чергу директор комунального позашкільного навчального закладу «Харківський комплексний центр клубів за місцем проживання» Артем Стрюк зазначив, що всього цього року в місті капітально відремонтують чотири клуби. Так, через два-три тижні відкриється шаховий клуб по пр. Гагаріна, 45а та клуб з занять хореографією на пр. Тракторобудівників, 103а. Крім того, вже відкрили після капітального ремонту покрівлі різнопрофільний клуб на вул. Зубарєва, 33а.

 

 

Артем Стрюк підкреслив, що всі ці приміщення, які раніше були так званими «піонерськими кімнатами», не ремонтувалися десятки років, і сьогодні їх комплексно готують для занять з дітьми. «Головне наше завдання - відірвати дітей від інтернету і вулиць. Торік, наприклад, ми відкрили клуб з занять воркаутом, а цього року в місті з'являться ще чотири оновлених клуби. Наприклад, шаховий клуб і раніше тут був, але знаходився він в поганому стані, і тепер, після ремонту, в ньому діти зможуть займатися в нормальних умовах. Крім того, ми плануємо проводити в клубі загальноміські та обласні турніри», - повідомив директор установи. 

 

 

Зазначимо, що всього в Харкові працюють 92 клуби за місцем проживання. Клуби розташовані в кожному з районів міста і спрямовані на всебічний розвиток дітей. Заняття в клубах з танців, єдиноборств, малюванню, фітнесу та інших напрямків проходять безкоштовно.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини