На проспекті Гагаріна висаджують квіти
21 травня 2015 13:45 ЖКГ
На проспекті Гагаріна висаджують квіти Фахівці підрядної організації СКП «Харківзеленбуд» закінчують висаджування 25 тис. квітів на круглій клумбі на початку пр. Гагаріна.

Як повідомив сьогодні, 21 травня, директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, квіткову композицію складуть 19 тис. петуній шести видів (червона, біла, рожева, малинова, бузкова, бургунді) і 3 тис. штук тагетеса (чорнобривці). Обрамляє квітковий візерунок газонна трава. За його словами, вже завтра озеленювачі почнуть прикрашати розділову смугу пр. Гагаріна, що забере у них приблизно один місяць.

«На проспекті використовується унікальна система поливу квітів - так званий «холодний туман», іншими словами, зрошення дрібними краплями. Зараз проводяться пуско-налагоджувальні роботи цієї системи. Як ми бачимо, сьогодні в місті встановилася дуже тепла погода, а щоб квіти й газони жили довго, їх треба якісно поливати, адже протягом години 1 кв. м газону втрачає два літри рідини», - розповів Віктор Кітанін.

Він також повідомив, що зараз триває оформлення квітників на розділовій смузі пр. Леніна, ведуться роботи в саду ім. Шевченка, на розділовій смузі пр. Правди та інших об'єктах зеленого господарства. Як і раніше, міські клумби прикрасять хлорофітум, сеткреазія, ахірантес, альтернантера, цинія, барвінок різних сортів і кольорів, канни тощо. Віктор Кітанін зазначив, що ці види квітів вже кілька років прикрашають міські клумби і є оптимальними для клімату Харкова.

За даними Департаменту комунального господарства, станом на 21 травня в Харкові вже висаджено понад 421 тис. квітів.

Також Віктор Кітанін звернув увагу на часті випадки вандалізму, коли квіти на газонах крадуть, виривають або затоптують. Тільки в травні невідомі викрали петунії в сквері Харківських Дивізій, бегонії на вул. Плеханівській, троянди на пр. Московському, 199 і цинерарії на пр. Московському, 20.

«Кожен, хто приїжджає до Харкова, бачить, як місто потопає в зелені і квітах. Клумби, газони - все це робиться для мешканців міста, їхніх дітей, онуків, друзів, гостей. Я ще раз закликаю харків'ян дбайливо ставитися до праці наших робітників», - зазначив Віктор Кітанін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини