На проспекті Любові Малої відновлюють колектор водовідведення
29 грудня 2022 15:37 ЖКГ
На проспекті Любові Малої відновлюють колектор водовідведення Бригади комплексу «Харківводовідведення» відновлюють аварійний каналізаційний колектор діаметром 400 мм на пр. Любові Малої в Новобаварському районі.
Як повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводовідведення» Ігор Вороненко, роботи ведуться безпосередньо на проїжджій частині, що ускладнює рух автотранспорту та пішоходів, тому реконструкцію колектора планують завершити у стислий термін.

«Ремонт складний, адже традиційно мережі водовідведення розташовані нижче за інші комунікації, на глибині не менше 4 м. Також у цьому місці непрості гідрогеологічні умови, і ми для якісного ремонту змушені застосовувати водознижувальну техніку. Вже завершені підготовчі роботи, зараз ведемо безпосередньо зварювальні та відновлювальний процес. Завершити плануємо до кінця тижня», - наголосив Ігор Вороненко.

За його словами, після локалізації аварійної ділянки, щоб не створювати проблем харків'янам, робітники налагодили перекачування стоків на весь період ремонту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини