На річницю Євро-2012 у Харків запросять голландських уболівальників
28 травня 2013 17:33
На річницю Євро-2012 у Харків запросять голландських уболівальників Річницю проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року відзначать у Харкові 17 червня.

Про це повідомив заступник Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов.

За його словами, в рамках святкування в Харкові відкриють місця для спілкування вболівальників збірної команди Голландії. Для цього оголошено конкурс серед барів і кафе, де будуть збиратися любителі футбольних баталій. У цих закладах будуть відкриті куточки, обладнані символікою в голландському стилі. Сувеніри, прапорці, шарфи, стрічки, головні убори, футболки, значки, вимпели нададуть харківським барам дипломатичний корпус Королівства Нідерланди та фан-клуб збірної Голландії. У кафе, які прийматимуть уболівальників, планують організувати перегляд матчів внутрішнього чемпіонату Нідерландів і матчів за участю збірної цієї країни.

Крім того, в Харківському історичному музеї відкриють виставку, присвячену подіям 2012 року в Харкові, за участю вболівальників збірної Голандії, які жили на території Журавлівського гідропарку в «Орандж-кемпі». Експозиція буде складена з фотодокументів, сувенірів і відповідної футбольної атрибутики.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини