На Салтівці почали роботи з відновлення подачі води
13 травня 2022 12:16 ЖКГ
На Салтівці почали роботи з відновлення подачі води Ремонтні бригади КП «Харківводоканал» розпочали ремонтні роботи на пошкоджених ділянках трубопроводів у Салтівському житловому масиві.

Про це сьогодні, 13 травня, повідомив начальник Салтівського району служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» В'ячеслав Глущенко.

За його словами, перед початком ремонту дільницю обстежили піротехнічні підрозділи ДСНС. В даний час комплексні ремонтні роботи із залученням спецтехніки проводяться на двох водоводах діаметром 500 та 400 мм.

«Внаслідок нещодавніх обстрілів трубопроводам холодного водопостачання завдано серйозних пошкоджень. Мережі в дуже поганому стані, виявили кілька пошкоджених ділянок, але також розуміємо, що будуть і приховані пориви на трубопроводах. Проте наші фахівці докладають усіх зусиль, знань та навичок, щоб у найкоротші терміни повністю ліквідувати ці складні аварійні ситуації та відновити подачу води харків'янам», - наголосив В'ячеслав Глущенко.

За інформацією комплексу «Харківводопостачання», вчора бригади ліквідували п'ять пошкоджень на зовнішніх мережах і упорядкували чотири оглядові колодязі, сьогодні планують ремонтувати водоводи у всіх районах міста. Для економії часу ремонтних бригад харків'ян просять детальніше повідомляти про витоки води, вказуючи місце самої точки витоку та точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення. Повідомити цю інформацію можна за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини