На Салтівці збудують ще одну локацію для ігор та спорту
08 грудня 2021 15:27 ЖКГ
На Салтівці збудують ще одну локацію для ігор та спорту Харківські двори продовжать приводити да ладу та створювати нові локації для відпочинку городян.

Зокрема, сьогодні, 8 грудня, Харківський міський голова Ігор Терехов ознайомився із перебігом робіт на Салтівському житловому масиві. На прохання мешканців у районі будинків по вул. Героїв Праці, 37-д відремонтували внутрішньоквартальну дорогу та тротуари, а біля будинку на вул. Героїв Праці, 37 – такі самі види робіт планують завершити до кінця року. Також у будинку по вул. Героїв Праці, 33 відремонтували всі під'їзди із заміною вікон.

Крім того, у мікрорайоні збудують нову велику локацію для ігор та спорту. Як повідомив начальник управління екології та благоустрою Олексій Богач, міська програма цього року триватиме, і на внутрішньобудинкових територіях створять ще 40 міні-парків. Один із них – на пр. Тракторобудівників, 103-г.

За його словами, велику територію зонують, щоб створити окремі локації для дітей та батьків, для спортсменів, для власників свійських тварин. Будівництво планується розпочати орієнтовно у квітні-травні наступного року.

«Будуть нові ігрові форми, обладнані майданчики для занять спортом, оновимо майданчик для вигулу собак, на якому можна буде тренувати вихованців», - зазначив Олексій Богач.

Крім того, сьогодні, після спілкування з місцевими жителями, які сперечалися щодо будівництва паркування біля будинку поруч із майбутньою локацією, Ігор Терехов доручив упорядкувати територію в районі існуючого біля цього будинку дитячого майданчика, а вже потім обладнати необхідні паркувальні місця.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини