На сьогодні виконано 20% заявок за фотоскаргами харків'ян
27 листопада 2013 14:10
На сьогодні виконано 20% заявок за фотоскаргами харків'ян 19,3% заявок, які подали харків'яни у вигляді фотоскарг до Харківської міської ради, вже вирішені.

Про це сьогодні, 27 листопада, на засіданні, присвяченому підбиттю попередніх підсумків акції з прийому фотоскарг, повідомила заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету міської ради Айна Тимчук. 

Вона зазначила, що всі фотоскарги (загальна кількість - 4627) були розділені на три категорії: ті, що вимагають особливої ​​уваги й аварійні (410 звернень), ті, що потребують мінімальних термінів виконання (1359), а також ті, що вимагають капітальних вкладень (2858). За словами Айни Тимчук, виконавці на сьогодні виконали 892 заявки - це 19,3% від їх загальної кількості.

Найбільша кількість звернень надійшла в Московському районі - 1096, за ним ідуть Дзержинський - 851, Фрунзенський - 570, Комінтернівський - 558 та Київський - 467.

В абсолютних показниках лідером з вирішення питань є Дзержинський район (174 виконаних заявки), в процентному відношенні - Жовтневий район (27% звернень громадян).

Лідируючі позиції серед фотоскарг посіли заявки з питань житлового (2341) та комунального (2067) господарств. 44 питання від харків'ян торкнулися транспортної сфери, 24 - законності та правопорядку, 20 - сфери торгівлі та харчування. Півтора десятка питань припало на служби у справах сім'ї, дітей та молоді. Крім того, від харків'ян надійшло 88 подяк на ім'я міського голови та служб виконавчого комітету.

«Керівники департаментів та комунальних підприємств, до компетенції яких відносяться ті чи інші питання, повинні давати людям чітку відповідь. Пишіть заявникам терміни виконання: якщо це буде зроблено в 2014 році, значить, в 2014 році, якщо протягом місяця - значить, протягом місяця. Якщо це буде протягом бюджетного року - напишіть про це, якщо не буде - теж напишіть. А ми повинні проаналізувати всі заявки і зробити більше комплексних робіт. Тобто, якщо є звернення з приводу ремонту будинку, під'їзду, покрівлі, потрібно, за можливістю, поєднати це з ремонтом доріг, благоустроєм дворів, установкою дитячих майданчиків. І після виконання робіт на акті має стояти підпис голови адміністрації району, а не лише одного виконавця», - зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини