На станції метро «Перемога» будуть пішохідні балкони
29 березня 2012 12:23
На станції метро «Перемога» будуть пішохідні балкони На споруджуваній ст.м. «Перемога» зроблять пішохідні балкони для переходу через пр. Перемоги.

Про це сьогодні, 29 березня, повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Анатолій Кравчук.

Він зазначив, що балкони побудують на зразок балконів на ст.м. «Університет», але вони будуть не господарського, а функціонального призначення. Їх використовуватимуть для переходу через дорогу, оскільки на станції не буде звичайних для більшості станцій харківського метро підземних переходів.

Крім того, споруджувана станція стане першою в місті, де з'являться два ліфти для людей з обмеженими можливостями для їхнього безперешкодного доступу в метро.

На сьогодні будівництво ст.м. «Перемога» просунулося більш ніж на половину. Зроблено конструктиви вестибюлів, двох з половиною виходів. Частково змонтовано тягову підстанцію потужністю 3 МВт, яка живитиме всю станцію, для неї закуплено запорізьке обладнання. Метробудівники також готують акумуляторні приміщення для резервного енергозабезпечення в разі надзвичайних ситуацій. Його, за словами фахівців, вистачить на 2-3 години.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини