На цільову програму розвитку освіти Харків спрямує 17 мільйонів гривень
29 січня 2015 14:21 Освіта
На цільову програму розвитку освіти Харків спрямує 17 мільйонів гривень У 2015 році фінансування комплексної програми розвитку освіти в місті Харкові залишиться на рівні минулого року - 17 млн грн.

Про це сьогодні, 29 січня, повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, з цих коштів близько 15 млн грн будуть спрямовані на капітальні вкладення - ремонт дитсадків і шкіл, придбання нового обладнання, меблів тощо.

Одним із головних напрямків, якому в місті приділяється особлива увага, залишається розширення мережі дошкільних дитячих установ. Ольга Деменко нагадала, що за останні вісім років у Харкові відкрилося 17 нових дитячих садків більш ніж на 5 тис. місць. У 2015 році передбачені кошти на відкриття двох дитсадків і 14 груп у вже діючих дитсадках на не менш ніж 400 місць. Один дошкільний заклад буде відкрито на Холодній Горі, другий - або в Київському, або у Фрунзенському районі.

Решта коштів буде спрямована на проведення учнівських олімпіад, турнірів, військово-патріотичної гри «Патріот», конкурсів «Кращий учитель року» та «Кращий учень року», підтримку талановитої молоді. Так, за словами Ольги Деменко, у бюджеті міста передбачені кошти на щомісячне заохочення 100 стипендіатів Харківського міського голови в розмірі 400 грн і 250 стипендіатів Харківської міської ради в розмірі 200 грн. За підготовку переможців олімпіад, турнірів і конкурсів майже сто педагогів міста отримують надбавки від 200 до 1000 грн.

«На кожен із напрямків ми запланували відповідні кошти, нехай невеликі, але вони забезпечать нам все, що необхідно для розвитку системи освіти», - зазначила Ольга Деменко.

Як повідомила директор департаменту, крім 17 млн грн на комплексну програму розвитку освіти Харківська міська рада на останній сесії додатково виділила 5,5 млн грн на забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів та на молоко для першокласників.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини