На вулиці Клочківській встановили новий ігровий комплекс
05 вересня 2019 10:01 ЖКГ
На вулиці Клочківській встановили новий ігровий комплекс Ігровий майданчик встановили у дворі будинку на вул. Клочківській, 201-а.

Раніше з таким проханням до Харківського міського голови Геннадія Кернеса у соціальній мережі «Facebook» звернулася мешканка будинку.

Як повідомив начальник ділянки з установки дитячих і спортивних майданчиків КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Олександр Третяк, на майданчику було дуже багато старих елементів, які потрібно було замінити, тому вирішили встановити новий ігровий комплекс.

«У комплектацію додатково входять подвійна гойдалка і балансир. Також тут встановлено спортивний елемент, який називається «Мультіфітнес-станція», і дві пісочниці нового зразка із пластику», - розповів Олександр Третяк.

Він зазначив, що така робота ведеться в усіх районах міста, і заявки від мешканців надходять постійно. У цілому, в місті встановили 86% дитячих і 73% спортивних майданчиків від запланованої кількості.

Начальник ділянки ХРСП попросив городян більш уважно ставитись до нових елементів.

«Люди ламають, особливо вночі. Тому просимо не бути байдужими, викликати поліцію, дзвонити в інформаційно-диспетчерську службу «15-62», щоб ми отримували заявки і в термін усували поломки», - зазначив Олександр Третяк.

Нагадаємо, що у цьому році в Харкові планують встановити 141 дитячий майданчик та 150 пісочниць.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини