На вулиці Сумській тимчасово заборонять рух транспорту
11 січня 2018 16:34 Оперативна інформація
На вулиці Сумській тимчасово заборонять рух транспорту Рух транспорту по вул. Сумській - на ділянці від пров. Мечникова до вул. Свободи - буде заборонено з 11:30 до 14:00 13 січня.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов'язано з проведенням у Харкові фестивалю вертепів «Перлини Слобожанщини: Різдвяні свята».

В цей же час по вул. Сумській - на ділянці від пров. Мечникова до вул. Свободи - буде заборонено рух тролейбусів, а автобуси об'їжджатимуть закриту ділянку так:

№20е, 217е: пров. Спартаківський - вул. Університетська - узвіз Соборний - вул. Клочківська - узвіз Клочківській - пл. Свободи - пр. Науки і далі за маршрутом;

№78е, 202е: вул. Університетська - пров. Мечникова - вул. Пушкінська - вул. Ярослава Мудрого - вул. Сумська і далі за маршрутом;

№119е: вул. Вернадського - пров. Подільський - пров. Короленка - пров. Вірменський (у зворотному напрямку: пров. Плетнівський - вул. Кооперативна) - пл. Павлівська - пл. Сергіївська - вул. Клочківська - узвіз Клочківській - пл. Свободи - пр. Науки і далі за маршрутом.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини