Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого відсвяткував ювілей
18 листопада 2019 17:42 Освіта
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого відсвяткував ювілей Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого сьогодні, 18 листопада, відзначає 215-річчя з дня заснування.

Під час урочистого заходу вітальний адрес від Харківського міського голови Геннадія Кернеса зачитав секретар міськради Олександр Новак.

«Сьогодні Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є науково-освітнім та інноваційним комплексом, який крокує в ногу з часом, бере участь у політико-правових реформах держави і модернізації вищої юридичної освіти. Університет об'єднує багато поколінь висококваліфікованих випускників.

Спасибі за те, що протягом багатьох років підтримуєте високий рівень кращого юридичного вищого закладу в Україні, шануючи славні традиції, і надаєте якісні знання фахівцям в області права. Нехай і надалі університет примножує свій творчий та науковий потенціал для динамічного розвитку України», - говориться у вітальному слові.

Кращим співробітникам університету Олександр Новак вручив Подяки міського голови та Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради.

Ректор вишу Василь Тацій також привітав колектив і студентів університету із знаменною датою. Він нагадав, що за цей час був пройдений непростий шлях від відкриття відділення моральних та політичних наук Імператорського Харківського університету до перетворення на авторитетний науковий та освітній центр світового рівня. З чотирьох викладачів, які працювали у перші роки, колектив збільшився до майже 750 членів професорсько-викладацького складу 41 кафедри, 16 інститутів, факультетів та структурних підрозділів. Інфраструктура університету складається з навчальних корпусів, гуртожитків, спортивних споруд тощо.

За словами Василя Тація, вчені університету беруть активну участь у розбудові правової Української держави, вдосконаленні законодавства, запрошуються в якості експертів впливовими міжнародними організаціями для роботи над законопроектами.

«215 років, безумовно, поважний вік для навчального закладу, але колектив університету завжди залишається молодим душею і постійно прагне до самовдосконалення. І це не випадково, адже його заряджають творчою енергією нові покоління амбітних і цілеспрямованих молодих людей, які, поважаючи традиції і науковий потенціал вчителів, роблять свій неоціненний внесок у розвиток юридичної науки і освіти, ефективно застосовують отримані в університеті знання на практиці, рухають державу вперед», - зазначив ректор.

Після урочистої частини для всіх гостей свята відбувся концерт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини