Невідома обманює літніх харків'ян, представляючись лікарем лікарні імені Гіршмана
29 вересня 2017 12:27 Медицина
Невідома обманює літніх харків'ян, представляючись лікарем лікарні імені Гіршмана Уже кілька літніх людей були обмануті невідомою жінкою, яка під виглядом лікаря Міської клінічної лікарні № 14 ім. професора Л. Л. Гіршмана, пропонувала їм свої послуги.

Як повідомив сьогодні, 29 вересня, головний лікар лікарні імені Гіршмана Михайло Ковтун, невідома представляється лікарем-офтальмологом Юлією Леонідівною, заходить у будинок до пенсіонерів, пропонує літнім людям ліки, окуляри за завищеною ціною і свою допомогу в постановці на пільгову чергу на операцію з лікування катаракти.

«Наші лікарі вдома огляди не проводять. Ми хочемо попередити всіх харків'ян - якщо хтось представляється лікарем лікарні імені Гіршмана, то це неправда. Можливо, ми точно не знаємо, ці люди володіють базою даних якихось поліклінік, може, нашої, і знають, що є люди, які потребують лікування очних захворювань. До молодих людей вони не заходять», - повідомив головний лікар.

Юлія Леонідівна дійсно працює в лікарні. Прізвище лікаря-офтальмолога поліклінічного відділення вищої категорії - Мунгієва. Вона вже 30 років працює в медицині і майже 25 з них приймає пацієнтів клінічної лікарні імені Гіршмана. Первинний прийом у лікаря щодня проходять 20-25 осіб, а після 14:00 починаються амбулаторні операції.

Юлія Мунгієва зазначила, що пацієнтів у неї багато, хворі добре з нею знайомі, і, може бути, за рахунок цього її ім'ям і скористалися.

«Ситуація не дуже приємна - за стільки років почути своє ім'я в такому світі. До завідуючої відділенням звернулася хвора зі скаргою, що до неї додому прийшов представник лікарні, назвався моїм ім'ям. Алла Євгенівна представила пацієнтці співробітників поліклініки, в тому числі і мене, але вона ту жінку серед нас не впізнала. І ситуація начебто з'ясувалася, але ці епізоди повторюються регулярно. Це насторожує. Шкода хворих, які дуже довірливі. Пацієнти у нас люди літні, і скористатися безпорадністю людини дуже легко», - зазначила Юлія Мунгієва.

Вона, як і головний лікар, ще раз підтвердила, що прийом пацієнтів проходить тільки в спеціалізованому кабінеті, послуги вдома лікарі не надають. Пацієнтів приймають з направленням, за попереднім записом, перед обстеженням вони проходять реєстрацію.

Нагадаємо, що в Харкові діє міська комплексна програма з лікування катаракти. Такі операції роблять ветеранам і іншим харків'янам пільгових категорій. Для цього необхідно пройти обстеження у лікаря, отримати висновок і з ним прийти до Харківської міської ради за адресою: пл. Конституції, 7 (ком. №2). У міськраді потрібно надати необхідні документи і написати заяву. Так пацієнти стають у чергу на лікування катаракти, і коли підходить час операції, їх викликають телефоном у лікарню імені Гіршмана.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини