Невідомі почали ламати домофони в житлових будинках Харкова
19 лютого 2014 10:54
Невідомі почали ламати домофони в житлових будинках Харкова У Харкові все частіше стали фіксувати випадки навмисного псування домофонів у житлових будинках.
Про це 18 лютого під час прямої лінії в газеті «Харьковские известия» повідомив заступник директора КСП « Харківміськліфт » Петро Лазаренко. 

Він зазначив, що люди, представившись співробітниками підприємства, випалюють обладнання, ріжуть мережі, перепрограмовують системи таким чином, що мешканці під'їзду не можуть відкрити двері своїм ключем. 

«Але харків'яни проявляють пильність, вони телефонують нам і повідомляють про цих людей. Дуже важливо, щоб мешканці будинків не залишалися байдужими, а відразу ж зверталися до нас або у відповідні служби, якщо у них трапиться подібне», - підкреслив Петро Лазаренко. 

Він повідомив, що з 1 лютого, коли підприємство почало обслуговувати домофони, «Харківміськліфт» виконав понад 300 заявок на ремонт замково-переговорних пристроїв у будинках комунальної власності, частина звернень знаходиться в роботі. Також в диспетчерську службу підприємства зверталися за консультаціями з питань обслуговування та ремонту домофонів. За словами Петра Лазаренка, близько 70% заявок - це скарги це двері, що не працюють. Крім того, дізнавшись, що у домофонів помінявся господар, чимало мешканців квартир, маючи заборгованість за цю послугу, просять відновити роботу трубки домофона в їхніх квартирах, посилаючись на поломку.

Нагадаємо, що у випадках виявлення фактів псування міського майна, в тому числі домофонів, слід звертатися за телефонами: 102 (міліція) і 15-62 (Харківська міська інформаційно-диспетчерська служба). 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини