Німеччина визначає обсяги подальшої допомоги переселенцям у Харкові
05 березня 2015 18:17 Міжнародне співробітництво
Німеччина визначає обсяги подальшої допомоги переселенцям у Харкові Заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 5 березня, провів зустріч із представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

За словами німців, вони прибули до Харкова, щоб визначити обсяги подальшої гуманітарної допомоги, якої потребує Державна служба з надзвичайних ситуацій і вимушені переселенці з Донбасу.

«Ситуація, яка склалася в Україні, цілком може потребувати подальшого надання гуманітарної допомоги з Німеччини, тому вже зараз ми намагаємося визначити больові точки. Найближчим часом ми складемо звіт про те, що побачили і почули, і надамо його німецькому уряду», - повідомив представник GIZ Крістіан Пошманн.

Ігор Терехов також висловив задоволення співпрацею з GIZ.

«У нас склалися дуже добрі стосунки. З вашою допомогою ми побудували модульне містечко для переселенців, і воно дуже затребуване. З настанням гарної погоди ми ще краще його впорядкуємо. Я висловлюю подяку німецькому уряду, який надав гуманітарну допомогу Україні і Харкову в умовах війни. Переселенцям, які вимушено залишили свої домівки, ще знадобиться допомога, тому будемо раді подальшій співпраці», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини