#Обличчя_Харкова. Аюна Морозова - директор спортшколи з плавання, яка стала добровольцем ТрО
08 серпня 2022 09:51 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Аюна Морозова - директор спортшколи з плавання, яка стала добровольцем ТрО Директор СДЮСШОР з плавання «Спартак», голова відокремленого підрозділу Федерації плавання України у Харківській області та старша тренер міського спортколеджу Аюна Морозова з першого дня війни служить у лавах Територіальної оборони Харкова.
Як повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, Аюну Морозову знає кожен у міській спортивній спільноті. Її учні багато разів прославляли Харків далеко за межами України. Сьогодні Аюна продовжує дистанційно виконувати посадові обов’язки і служить у лавах тероборони. 

З перших днів війни Аюна Морозова працювала у штабі ТРО, який розташувався у приміщенні Харківської облдержадміністрації. Була всередині будівлі і 1 березня, коли російский агресор поцілив в ХОДА ракетою. Три години жінка провела під завалами. На щастя, залишилася живою, але отримала ушкодження обличчя. 

У департаменті зазначили, що цей випадок не вплинув на громадянську позицію Аюни Морозової. Вона і досі продовжує служити у ТрО, займається забезпеченням провізією підрозділу «Хартія». Разом із нею добровольцем служить її чоловік Андрій.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини