#Обличчя_Харкова. Дарина Щербань - вчитель фізики, яка допомагає харків'янам
26 липня 2022 11:50 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Дарина Щербань - вчитель фізики, яка допомагає харків'янам Вчитель фізики та математики гімназії №39 Новобаварського району Дарина Щербань стала волонтером з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Дарина Щербань з перших днів війни займається волонтерством. Щодня доставляє близько 200 персональних пакетів з їжею та ліками та проїжджає 60-70 км рідним містом, щоб допомогти іншим.

«Волонтерити почала разом зі своєю родиною. Спочатку була гаряча кава та смаколики, які нашвидкуруч готували з сестрами вдома для бійців тероборони, а далі - їжа та ліки для хлопців. Потім відвідали похилих людей у своєму мікрорайоні. До нас приєдналися друзі та знайомі. Замовлень ставало дедалі більше. За допомогою соціальних мереж почали збирати кошти, допомагати тим, хто більше потребував турботи, - людям похилого віку, багатодітним сім'ям, людям з особливими потребами», - розповіла Дарина Щербань.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини