#Обличчя_Харкова. Дмитро Ольховський - фахівець міського центру дозвілля молоді, який обороняв місто
26 вересня 2022 16:32 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Дмитро Ольховський - фахівець міського центру дозвілля молоді, який обороняв місто Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Харківського міського центру дозвілля молоді Дмитро Ольховський 28 лютого вступив до добровольчого формування територіальної оборони, у складі якого допомогає військовим та цивільним.

У мирний час Дмитро Ольховський займався питаннями розвитку молоді, організацією культурно-масових заходів (конкурсів, фестивалів, ярмарків, концертів) та заходів військово- та національно-патріотичного спрямування. У розпал бойових дій на околицях міста евакуйовував громадян з інвалідністю та людей похилого віку з Харкова до безпечніших регіонів України.

У квітні цього року Дмитро одружився, а у серпні став студентом Харківської державної академії культури. Нещодавно він був нагороджений пам'ятною медаллю «За оборону міста-героя Харкова».

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини