#Обличчя_Харкова. Ліна Катрич - медсестра поліклініки №8
31 січня 2023 10:24 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Ліна Катрич - медсестра поліклініки №8 Медична сестра Міської поліклініки №8 Ліна Катрич доставляла ліки пацієнтам під час війни та допомагала евакуйовувати мешканців Північної Салтівки.

Ліна Катрич працює у медичному закладі понад 25 років. З 2019 року - медсестрою амбулаторії №2 Центру первинної медико-санітарної допомоги.

На початку війни доставляла до поліклініки гуманітарну допомогу, використовуючи власний автомобіль. Це були медикаменти, що надходили до міста від благодійників, та препарати інсуліну.

Також за власною ініціативою Ліна Катрич неодноразово допомагала мешканцям Дергачівської громади, де в той час під постійними обстрілами знаходилися колеги по роботі. Крім того, брала участь в евакуації мешканців Північної Салтівки: забирала жінок з дітьми, які не мали змоги самі дістатися до міжміського та приміського транспорту, аби виїхати з найбільш «гарячих» точок міста.

Лише в травні вона повністю повернулася до сестринської роботи.

«Потік пацієнтів збільшувався, люди стали залишати станції метро і підвальні приміщення, багато з них потребувало медичної допомоги, доводилося приймати до 20 і більше хворих. Попри напружений графік та втому, почувалася щасливою, бо розуміла свою затребуваність та щиру вдячність пацієнтів. Це додавало і додає сил», - зазначила Ліна Катрич.

З вересня вона знову працює у Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини