#Обличчя_Харкова. Олександр Сапронов – механік автоколони КП «КВПВ»
16 серпня 2022 10:23 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Олександр Сапронов – механік автоколони КП «КВПВ» Олександр Сапронов - механік автоколони №3 КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» - в умовах війни забезпечує справність спецтранспорту, який щодня вивозить сміття з міста Харкова.

Як повідомили на підприємстві, автоколона №3 обслуговує усі райони міста, бо, здебільшого, має техніку для негабаритних побутових відходів – самоскиди та навантажувачі. Усього у розпорядженні механіка – 31 машина.

Олександра Сапронова війна застала у Новобаварському районі шумом вибухів і літаків, що пролітали над його приватним будинком. Забезпечивши відносну безпеку своєї сім'ї, він поїхав працювати. Серед моментів війни, які йому запам'яталися найбільше, чоловік згадує гасіння пожежі на тимчасовому полігоні побутових відходів у районі аеропорту, який спалахнув внаслідок обстрілів. Пожежу на полігоні гасили всі разом - з рятувальниками, транспортниками та місцевими підприємствами, які мали необхідну спецтехніку.

Олександр Сапронов працює на підприємстві понад 12 років, а до цього, 29 років, – на Харківському коксовому заводі. За словами чоловіка, без автомобільної справи він себе вже не уявляє.

«На КВПВ мені подобається колектив - спокійне дружнє ставлення один до одного, взаємодопомога, взаєморозуміння, простота спілкування та професіоналізм. Подобається те, що саму роботу, яку ми виконуємо, харків'яни позитивно оцінили, бо без нас не було б такої чистоти у Харкові. Незважаючи на війну, ми намагаємося цю марку тримати. Є складнощі та труднощі, але ми їх долаємо», - зазначив Олександр Сапронов.

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини