#Обличчя_Харкова. Олена Буняєва - оператор диспетчерської служби КСП «Харківміськліфт»
09 грудня 2022 10:50 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Олена Буняєва - оператор диспетчерської служби КСП «Харківміськліфт» Під час війни оператор диспетчерської служби КСП «Харківміськліфт» Олена Буняєва продовжує працювати та надає різноманітну допомогу харків’янам.

Як повідомили на підприємстві, у комунальному господарстві Олена Юріївна працює вже 23 роки, а в «Харківміськліфті» - з моменту його створення.

Робоче місце Олени Буняєвої - пункт ОДС, що розташований на першому поверсі житлового багатоквартирного будинку в Слобідському районі. Там вона працює за пультом дистанційного управління ліфтами та диспетчерського зв’язку, видає комунальникам ключі від приміщень з інженерним обладнанням, приймає заявки та скарги жителів свого, а іноді й інших районів міста.

Коли розпочалася повномасштабна війна, жінка залишилася у місті. Зокрема, 25 лютого вона добу чергувала на пункті ОДС та видавала харків’янам ключі від підвальних приміщень, які використовувалися як укриття. Крім того, Олена Буняєва надавала різноманітну допомогу літнім мешканцям свого будинку: телефонувала волонтерам, допомагала отримати необхідні ліки та продукти харчування.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини