#Обличчя_Харкова. Олена Немченко - завідувач Центром первинної медичної допомоги лікарні №27
22 червня 2022 09:38 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Олена Немченко - завідувач Центром первинної медичної допомоги лікарні №27 Завідувач Центром первинної медичної допомоги Міської клінічної лікарні №27 Олена Немченко продовжує працювати з початку війни щодня, без вихідних.

У перші дні вторгнення окупантів в Україну будівля поліклінічного відділення постраждала від ракетних ударів, було пошкоджено багато вікон. Олена Немченко разом із чоловіком закривала віконні отвори фанерою та плівкою і продовжувала надавати пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу.

«Маючи багаторічний досвід роботи, вона пройшла шлях від лікаря до завідувачки ЦПМД. Олена Валентинівна залишається на своєму робочому місці та щодня надає медичну допомогу близько 20 пацієнтам. А також видає харків'янам гуманітарну допомогу (ліки та інші медичні засоби), що надходить з перших днів війни», - розповіли у лікарні.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини