#Обличчя_Харкова. Ольга Ломакіна – директор міської лікарні №27
23 вересня 2022 09:07 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Ольга Ломакіна – директор міської лікарні №27 Завдяки директору Міської клінічної лікарні №27 Ользі Ломакіній медзаклад продовжує надавати кваліфіковану медичну допомогу в умовах війни.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, за період військової агресії неодноразово було пошкоджено будівлю лікарні: дах, палати, вікна та кабінети. Однак, незважаючи на завданні руйнування та постійні обстріли району, у закладі проводиться ремонт, а колектив лікарні під керівництвом директора Ольги Ломакіної продовжує надавати кваліфіковану медичну допомогу. 

«З початком повномасштабної війни з російським агресором Ольга Ломакіна організувала безперебійну роботу лікарні щодо надання кваліфікованої медичної допомоги населенню, а також забезпечила передачу засобів захисту та медикаментів пацієнтам. При цьому, незважаючи на важку роботу в умовах постійної психологічної напруги, Ольга Василівна залишається не просто людяною, а справжньою людиною у всіх якостях», - підкреслили у департаменті.

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини