#Обличчя_Харкова. Ольга Севідова - завідувач відділення терцентру Слобідського району
19 вересня 2022 16:29 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Ольга Севідова - завідувач відділення терцентру Слобідського району Завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Слобідського району Ольга Севідова допомагає незахищеним категоріям громадян під час війни.

Ольга Севідова працює у терцентрі близько 20 років - спочатку соціальним працівником, потім керівником відділення. Вона не полишила роботу і під час війни. Незважаючи на ризики для життя, не відмовилась від професійних обов’язків і взяла додаткове навантаження.

«Доводилось працювати одночасно у декількох сферах. Вона організовувала роботу соціальних робітників, відповідала за доставку гуманітарної допомоги всім підопічним терцентру, особисто приймаючи участь у доставці продуктів харчування незахищеним категоріям громадян. Події останніх місяців створюють серйозні виклики, та якщо є такі фахівці, як Ольга Іванівна, ми створимо суспільство чуйних та відповідальних людей», - зазначили у терцентрі.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини