#Обличчя_Харкова. Працівники Управління соцзахисту Слобідського району
09 вересня 2022 09:51 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Працівники Управління соцзахисту Слобідського району Працівники Управління соціального захисту населення Адміністрації Слобідського району надають необхідні послуги незахищеним категоріям громадян.
Співробітники управління займаються призначенням соціальної державної допомоги сім'ям з дітьми, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, малозабезпеченим сім'ям, призначенням адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій та компенсацій. Незважаючи на велике навантаження у зв'язку з численними зверненнями для призначення соціальних виплат, сектор обробки заяв відділу соціальної допомоги завжди оперативно та професійно виконує свою роботу.

«Марина Сімакіна, Олена Трофименко, Ольга Клімова, Наталія Змій, Яна Радченко – команда дівчат, від яких залежить своєчасне нарахування та виплати малозахищеним категоріям населення. Від злагодженої роботи сектору залежить гідне життя людей, які перебувають у вразливому стані. Кожен на своєму місці виконує свій обов'язок перед громадянами, перед Україною», - наголосили в управлінні.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини