#Обличчя_Харкова: психолог Ольга Сокольська
15 серпня 2022 10:03 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова: психолог Ольга Сокольська В умовах війни психолог з багаторічним досвідом Ольга Сокольська працює у терцентрі надання соціальних послуг Салтівського району.

Як повідомили у Департаменті соціальної політики, у мирний час Ольга Леонідівна не тільки проводила психологічні заняття з підопічними та соцпрацівниками терцентру, але й організовувала різноманітні творчі майстер-класи.

На її думку, найкращим психологічним розвантаженням є творчість та спорт. Саме тому, пройшовши навчання та ставши сертифікованим тренером зі скандинавської ходьби, Ольга Сокольська ініціювала створення секції «Скандинавська ходьба», що стало родзинкою терцентру. Через війну підопічні Ольги Леонідівни опинилися в різних містах та різних країнах. Але психолог продовжує підтримувати з ними зв’язок та піклуватися про їхнє емоційне благополуччя. 

«Ми підтримуємо один одного, спілкуємося в нашій групі в «Viber». І відстань нам не перешкода, тому що всі ми харків'яни, у всіх душа болить за Харків», - розповіла психолог.  

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини