#Обличчя_Харкова. Раїса Барибіна - логіст-диспетчер КП «КВПВ»
06 березня 2023 11:16 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Раїса Барибіна - логіст-диспетчер КП «КВПВ» Понад 20 років Раїса Барибіна працює в автоколонні №2 КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

Раїса Миколаївна щодня планує завдання для водіїв спецтранспорту Немишлянського та Індустріального районів, а також контролює їх виконання. Професію логіста вона вважає своїм покликанням.

Початок повномасштабного вторгнення Раїса Барибіна зустріла вдома. Перші два тижні вона разом з дітьми та онуками ночувала у підвалі багатоповерхівки, а зранку йшла на роботу.

«Війна нас, харків'ян, усіх змінила. До війни ми не так дружно жили, а тепер усі допомагаємо та дбаємо один про одного», - зазначила Раїса Миколаївна.

Хобі Раїси Барибіної - в'язання, шиття одягу та випічка тортів. З війною ці захоплення відійшли на другий план, але після перемоги вона збирається повернути їх у своє повсякденне життя.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини