#Обличчя_Харкова. Роман Вільховецький - професійний спортсмен, який став військовим
09 лютого 2023 14:45 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Роман Вільховецький - професійний спортсмен, який став військовим Після початку повномасштабного вторгнення Роман Вільховецький, який у минулому був успішним спортсменом, пішов захищати Україну на передову.

Як повідомили у Департаменті сім’ї, молоді та спорту, 11 років свого життя Роман Вільховецький присвятив професійному карате та бодібілдингу. У його скарбничці - чимало кубків та медалей. Зокрема, восени 2021 року він став абсолютним чемпіоном України з бодібілдингу, потім взимку готувався до чергового весняного турніру, але 24 лютого його життя кардинально змінилося. 

У перші дні повномасштабного вторгнення Роман Вільховецький вивіз рідних до кордону, а сам повернувся до Харкова, щоб стати на захист рідного міста та України. Добровольцем він брав участь у звільненні Харківщини, виконував бойові завдання на Донеччині та Луганщині. Зокрема, нещодавно захисник повернувся з бахмутського напрямку.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:

Друкувати
Останні новини