#Обличчя_Харкова. Сергій Роменко – начальник теплового району КП «Харківські теплові мережі»
25 травня 2022 11:27 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Сергій Роменко – начальник теплового району КП «Харківські теплові мережі» Незважаючи на обстріли, начальник 4-го теплового району Шевченківської філії КП «Харківські теплові мережі» Сергій Роменко з перших днів війни ліквідував пошкодження та відновлював подачу тепла та гарячої води до будинків харків'ян.

Як повідомили на підприємстві, Сергій Роменко та його підлеглі намагалися виконувати всі заявки, які надходили від харків'ян. Для цього спільно з працівниками КП «Жилкомсервіс», які по можливості забезпечували доступ до порожніх квартир, вони ремонтували труби, батареї, перекривали стояки і відновлювали подачу тепла. При цьому часто доводилося працювати під ворожими обстрілами.

«Якось приїхали на усунення дефекту на вулицю 23 Серпня, і там почався обстріл. Над головами літали снаряди, люди бігли в укриття та підвали, а наша бригада продовжувала працювати. В результаті врятували шість будинків, і згодом відновили в них не лише опалення, а й гарячу воду», - розповів Сергій Роменко.

Як зазначили на підприємстві, воєнний час додав начальнику теплової ділянки додаткові обов'язки – він став керувати ще й бригадою ремонтно-будівельної служби, яка займається відновленням станцій та трубопроводів великого діаметру. А зараз, коли в місті стало тихіше, як і всі підрозділи «Теплових мереж», Сергій Роменко разом зі своїми бригадами готує Харків до нового опалювального сезону.

«Якщо в момент активних бойових дій такі роботи проводилися швидко, то тепер вони виконуються повільніше, але якісніше. Працівники підприємства мають бути впевнені, що централізована система теплопостачання функціонуватиме стабільно та надаватиме харків'янам якісні послуги», - наголосили на підприємстві.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини