#Обличчя_Харкова. Сергій Тетера – ординатор передового хірургічного відділення
12 липня 2022 16:46 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Сергій Тетера –  ординатор передового хірургічного відділення Сергій Тетера протягом 16 років працював хірургом відділення політравми Міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова, а зараз він – військовослужбовець, який рятує життя українським захисникам.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, у травні Сергій Олександрович за особистою ініціативою записався до лав ЗСУ. Зараз він обіймає посаду старшого ординатора передового хірургічного відділення. Він надає медичну допомогу військовим, яких поранено і травмовано внаслідок бойових дій.

«Сергій Тетера постійно удосконалював свій професійний рівень, активно впроваджував в практику сучасні методи діагностики та лікування. За весь час роботи він проявив себе сумлінним та відповідальним працівником. Вимогливий до себе та підлеглих. Користується авторитетом і повагою в колективі за професійні, ділові та моральні якості», - зазначили у департаменті. 

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини