#Обличчя_Харкова. Світлана Предоляк - керівник ЦНАП Новобаварського району
23 серпня 2022 09:40 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Світлана Предоляк - керівник ЦНАП Новобаварського району Керівник територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг міста Харкова Новобаварського району Світлана Предоляк продовжує працювати під час війни.

Незважаючи на пошкоджену від обстрілів будівлю, разом із колективом, з адміністраторами, Світлана Предоляк продовжує надавати адміністративні послуги мешканцям міста.

Як каже Світлана, Харків - її рідне місто, де все знайоме з дитинства, яке вона не планує залишати, бо не уявляє життя без нього.

«Рідне місто – це набагато більше, ніж просто місце, де ми народилися. Чарівні звуки та запахи, які пам'ятаємо з дитинства, – все це інгредієнти найказковішого місця на землі, мого Харкова! Мені без нього ніяк!» – наголосила Світлана.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова. 

 

 

Несмотря на поврежденное от обстрелов здание вместе с коллективом Светлана Предоляк продолжает предоставлять административные услуги жителям города.

Сама женщина говорит, что Харьков - ее родной город, который она не планирует покидать, потому что не представляет жизни где-либо.

Напомним, с героями рубрики «Лица Харькова» сайта Харьковского городского совета можно ознакомиться в социальных сетях по хештегу #лица_Харькова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини