#Обличчя_Харкова. Тамара Масалова - соціальний робітник терцентру Слобідського району
09 січня 2023 18:00 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Тамара Масалова - соціальний робітник терцентру Слобідського району З початку повномасштабної війни Тамара Масалова продовжила піклуватися про підопічних територіального центру надання соціальних послуг Слобідського району.

Соціальним робітником терцентру Тамара Петрівна працює більше 15 років. Щодня вона опікується побутом та проблемами своїх 17-ти підопічних, а деяких з них відвідує вже понад 10 років. За словами колег, Тамара Масалова до кожного знаходить персональний підхід та з кожним ділиться своїм оптимізмом. 

«Коли на початку війни доводилося вистоювати величезні черги за продуктами і доставляти їх без транспорту, я усвідомлювала, що цим людям нікому більше допомогти, і я повинна надавати послуги так, як своїм батькам», - розповіла Тамара Масалова. 

Робота Тамари Петрівни неодноразово відзначалася грамотами та подяками адміністрації району і територіального центру, а торік їй була присуджена премія Харківської міської ради в номінації «Охорона здоров’я та соціальний захист». 

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини