#Обличчя_Харкова. Тетяна Фатєєва - працівник терцентру Салтівського району
30 липня 2022 11:07 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Тетяна Фатєєва - працівник терцентру Салтівського району З початку війни соціальний працівник Тетяна Фатєєва піклується про підопічних територіального центру Салтівського району.

Як повідомили у Департаменті соціальної політики, у 2014 році Тетяні Фатєєвій разом з чотирирічною донькою довелося переїхати з рідного Луганська до Харкова через війну. З того часу жінка винаймає житло на Салтівці та працює соціальним працівником у відділенні соціальної допомоги вдома.

Коли розпочалася повномасштабна війна, Тетяна Фатєєва вирішила залишитися у Харкові. Незважаючи на всі труднощі, вона продовжує підтримувати самотніх людей похилого віку, які потребують захисту та піклування. Так, жінка доставляє продуктові набори, медикаменти та надає своїм підопічним інші життєво необхідні послуги. 

«Добра, порядна, старанна - саме ці якості потрібні соціальному працівникові. Підопічні висловлюють Тетяні подяку за надану допомогу та турботу у такий важкий для Харкова час. Вони впевнені, що перебувають під надійним захистом», - зазначили у департаменті. 

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини