#Обличчя_Харкова: Володимир Красільніков - електромонтер КСП «Харківміськліфт»
26 травня 2022 10:49 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова: Володимир Красільніков - електромонтер КСП «Харківміськліфт» Електромонтер 5-го розряду КСП «Харківміськліфт» з виконання аварійних робіт на внутрішньобудинкових електромережах Володимир Красільніков працює у двох районах під час війни.

Як повідомили на підприємстві, Володимир Красільніков родом з Ізюму. На КСП «Харківміськліфт» працює з 2010 року, де і отримав спеціальність електромонтера. До цього був зварювальником.

Ремонтує мережі у житлових будинках Основ'янського, а останнім часом і Слобідського районів. Оскільки через обстріли кількість аварійних ситуацій значно зросла, працює і у вихідні дні.

«Сильний та стриманий. На питання про особливості роботи відповідає, що виконує всі поставлені завдання, незважаючи на те, чи вихідний це чи будній день. Потрібно протягнути кабель – протягує, відновити світло – відновлює. Майстер своєї справи, який ніколи не підводить», – зазначили на підприємстві.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини