#Обличчя_Харкова. Яна Бєлік – завідувач відділення терцентру
19 липня 2022 11:14 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Яна Бєлік – завідувач відділення терцентру Майже 10 років Яна Бєлік працює завідувачем відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Холодногірського району.

Як повідомили у Департаменті соціальної політики, з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну жінка не залишила рідний Харків і всіляко допомагає підопічним терцентру, надаючи інформаційну, психологічну та моральну підтримку.

«Яна Олександрівна, маючи чуйність і небайдужість до чужих проблем і відчуваючи відповідальність за підопічних терцентру, які опинилися у важких умовах і потребують соціального захисту, продовжує піклуватися про літніх громадян, людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб, забезпечуючи їх необхідною гуманітарною допомогою, даруючи тепло душі та позитивні емоції», - зазначили у департаменті.

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини