«Офіс реформ Харкова» представляє місто на виставці «Business for Smart Cities» у Києві
30 січня 2019 21:04 Місто
«Офіс реформ Харкова» представляє місто на виставці «Business for Smart Cities» у Києві У Києві вперше в країні проходить Міжнародний експо-конгрес «Business for Smart Cities» («Бізнес для розумних міст»).

Захід організований Фондом розвитку міст за підтримки Міністерства економіки і торгівлі України. У конгресі беруть участь представники Кабінету Міністрів України та бізнесу, органів місцевого самоврядування, а також міжнародні експерти з питань розвитку міст та трансформації їх у «розумне місто» - всього 1400 осіб з 30 країн. Мета заходу - об'єднання лідерів різних регіонів світу для вирішення проблемних питань і пошук кращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Харків представив на конгресі свою експо-зону з інформацією про реалізовані і заплановані міські проекти в рамках концепції «розумного міста», де представники «Офісу реформ Харкова» проводять презентації.

В рамках заходу директор Департаменту реєстрації, координатор Офісу реформ Олег Дробот провів зустріч із головою Державного агентства з питань електронного урядування України Олександром Риженком.

«Ми обговорили перспективи нашої взаємодії в питаннях розвитку електронних сервісів на території міста, презентували роботу «Порталу електронних сервісів міста Харкова», де харків'яни вже отримують послуги і довідки в режимі онлайн. Також порушили дуже важливе питання - підвищення грамотності користування електронними послугами серед населення і обговорили питання створення відповідної цільової програми», - розповів Олег Дробот.

У свою чергу голова Державного агентства з питань електронного урядування підкреслив, що Харків є прикладом для інших регіонів у реалізації концепції «розумного міста».

«Ми вже не перший рік співпрацюємо з питання розвитку електронних сервісів в частині надання та автоматизації адміністративних послуг, розвитку відкритих даних. Тому вкотре обговорили ці питання і виробили план з їх популяризації серед населення. У Харкові вже є сучасний центр надання адміністративних послуг, а також працює багато інших локальних сервісів, за які відповідає міська влада, і зараз вони переводяться в електронну форму», - зазначив Олександр Риженко.

В рамках конгресу проходить шість конференцій, присвячених таким напрямкам, як «розумна мобільність», «розумне навколишнє середовище», «розумна економіка», «розумний спосіб життя», «розумний уряд», «розумні люди».

У четвер, 31 січня, спікерами на конгресі будуть представники «Офісу реформ Харкова», які виступлять на теми партнерства бізнесу і влади, залучення жителів до процесу прийняття рішень і цифрової трансформації туристичної сфери міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини