Офіс реформ підписав меморандум про співпрацю з Харківським політехом
19 квітня 2021 15:09 Освіта
Офіс реформ підписав меморандум про співпрацю з Харківським політехом КУ «Офіс реформ Харкова» підписало Меморандум про співпрацю з ректором Національного технічного університету «ХПІ» Євгеном Соколом.

 

Мета підписання документа - реалізація в майбутньому спільних проєктів для розвитку соціальної активності і відповідальності студентів, стимулювання їх до наполегливого​​навчання, а також створення взаємовигідних умов для представників бізнес-сфери та студентів.

Як зазначили в ході підписання, команда Офісу реформ Харкова - це молоді харків'яни, в тому числі і студенти ХПІ, які мають потенціал і бажання впроваджувати в місті перспективні та успішні проєкти для руйнування бар'єрів, що існують між студентством та бізнесом.

Нагадаємо, Офіс реформ Харкова - це команда молодих людей, які прагнуть зробити Харків найкомфортнішим містом для життя за допомогою впровадження ефективних технологій в усі сфери життєдіяльності. Організація співпрацює з місцевими партнерами і громадами, а також з міжнародними фахівцями. Команда Офісу реформ підтримує і координує реформи; формує стратегії змін та їх впровадження; здійснює експертну підтримку ідей, використовуючи практичний досвід тощо.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини