Олександр Новак привітав водіїв та дорожників з їхнім святом
29 жовтня 2021 16:39 Місто
Олександр Новак привітав водіїв та дорожників з їхнім святом Урочистий прийом, присвячений Дню автомобіліста та дорожника України, відбувся сьогодні, 29 жовтня, у мерії.

Із професійним святом працівників галузі привітав перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак. Він вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міськради та Подяки міського голови водіям громадського та спецтранспорту, машиністам, радіомеханікам, слюсарям, кондукторам та ін.

«Саме від вашої роботи залежить надійність функціонування всіх галузей нашого міського господарства, починаючи від надання транспортних послуг й закінчуючи порятунком життя харків'янам. Напередодні вашого професійного свята хочу подякувати вам за нелегку, але дуже важливу для всього міста працю. Бажаю вашим підприємствам успіхів, а вам і вашим близьким здоров'я та благополуччя», - зазначив перший віцемер.

Також він наголосив, що міська влада приділяє особливу увагу розвитку дорожнього та транспортного господарства. Так, у Харкові йде будівництво доріг та сучасних розв'язок, а також оновлюється рухомий склад громадського транспорту. Зокрема, цього року для муніципальних маршрутів місто закупило 150 сучасних автобусів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини